PaJa-trb  >  O autorovi
Google:
Nezařazené
Návštěvy
Něco málo informací o mně
pavel_foto_5.jpg, 4.2kB
Jméno Pavel Janík
Přezdívka    PaJa
Věk
Bydliště Třebíč
Zájmy Elektronika, PC, web, GEOcaching, 3D tisk, kolo, turistika, běh, kutilství, "modelářství", Lada Niva
Vzdělání Maturita - Mechanik Elektronik - SPŠ Třebíč.    §8 z vyhlášky č.50/1978 Sb.
Profese
 
Vedoucí montér a revizní technik výtahů u firmy TREBILIFT s.r.o.
Technik u firmy METRON (TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o.)
E-mail paja@paja-trb.cz
Web http://paja-trb.cz (tyto stránky)
paja-trb_ico.png

Geocaching
geo_jesterka Když jsem se na jaře 2014 zaregistroval na geocaching.com (možná ze zvědavosti nebo dlouhé chvíle) netušil jsem co mě bude čekat :-)
On mě k tomu dokopával i kolega v práci, ale pořád se mi nechtělo. Nicméně jsem díky němu celkem rychle pronikl do tajů této báječné a nevyzpytatelné hry. Začal jsem běhat po lesích, loukách, pořídil si kolo, za půl roku propadl kouzlu T5 keších a začal shánět horolezeckou výbavu a lézt po stromech, skalách...
Ale hlavně poznal soustu báječných a podobně praštěných lidiček a začal podnikat náročnější výlety. Přechody hor s krosnou na hrbu, přejezd Šumavy na kole na těžko, návrat k táboření. Nebo se nechat vyhecovat na březnové koupání v ledovém rybníku :-)

Jelikož nevydržím nic nedělat, tak jsem chvíli po začátku začal přemýšlet nad tvorbou vlastních keší. Zde uvedu pár kousků, ke kterým je nějaká dokumentace na webu.
Pozor, shlédnutí zde na webu před samotným odlovem může zkazit radost z překvapení v terénu.
Mimo obyčejnějších spatřilo světlo světa i pár elektronických:
FM cache, PEXESO, Tremor, Myšák, Bludiště, Zamotáme

A dále i několik mechanických a jiných ptákovinek:
CWGmat, Excalibur, Pohádková stezka - Panenská, Vodní mlýn, Houpavá, Igorovo hnízdo, Osma, Thórovo kladivo, 5 element, Městská věž - Třebíč, Cagrovnik, Tank TP-18, Pojď se usadit, Fraktura, CWGmat2

Profile for PaJa-trb Geo Třebíč PaJa-trb CWG

Další web z "mého pera"
Druhá verze - 9.6.2004 Studentský web : http://student-spst.kvalitne.cz
(velké množství informací, maturitních otázek, měření,... pro SPŠT a SOUT Třebíč)

Web jsem založil pro účely naší bývalé třídy ME4 (2000-2004). Původně byly součástí těchto stránek, ale kvůli nedostatku místa a osamostatnění jsem je po škole dal bokem.
V současné době se pokouším sehnat někoho kdo se o ně bude dál starat, aby neupadly v zapomnění (což už se asi stalo).metron.jpg, 5.6kB
Kompletní předělávka již existující webové prezentace Metron.cz. Celý web přepsán ze splácanin kódu různých webových generátorů, do čistého HTML a CSS stylů při zachování stejné grafické podoby.
Aktualizace obsahu, promazání duplicitních a starých souborů.

"Úspěchy"
V roce 2017 byl první ročník soutěže Cena bastlířů, kde můj návod na Eagle obsadil druhé místo v kategorii nejoblíbenější návod

Na svetelektro.com proběhla v dubnu 2012: Sútaž o najlepší výrobok z elektroniky - 2. kolo
Moje hodiny skončily sice na 4.místě, ale konkurence byla velká a mnohdy na hodně dobré úrovni, takže si myslím nemůžu stěžovat.

V roce školním roce 2003/2004 jsem se účastnil SOČ (Středoškolská odborná činnost) s výrobkem Digitální kuchyňská váha. Umístil jsem se na 3. místě v krajském kole.

Ve dnech 11-12.3.2003 jsem se zúčastnil celorepublikové soutěže ve slaboproudé elektronice v Ostravě. Měli jsme za úkol postavit a oživit hodiny, dát je do krabičky a na konec napsat test. Já jsem se umístil na 9. místě z 20-ti a naše družstvo (Pavel Janík, Ondřej Fic) na 3.místě z 10-ti.


Autor webu nenese žádnou zodpovědnost za nic, co jste nalezli nebo si stáhli na této stránce, vše děláte na vlastní (nulové) riziko.

PaJa © PaJa-trb 2002- E-mail